.

.

SWEETBRIAR 4/0 AWG 2C + 2/0 Шарени AWG Природни XLP Алуминиум Triplex Средно URD Кабел (50FT)

SWEETBRIAR 4/0 AWG 2C + 2/0 Шарени AWG Природни XLP Алуминиум Triplex Средно URD Кабел (50FT)

DEN 2879.76

Количина на стоки
Достапно

Изградба : Диригент.Цврсти/Заробени : Заробени.Темп.Оценка : 90 C.Тип : Triplex.Напон : 600 V. 4/0-2 2/0-1 600 V Кино Алуминиум Диригент XLP Изолација, Отпорни на Абразија Средно Urd - Црна.Сликите се за повикување само Видете Спецификации на Производот.Ве молиме цел внимателни да не се враќа прифатени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди