.

.

Худ Графика Винил Decals Компатибилен со Џип JT Гладијатор Mojave (Мат Црна)

Худ Графика Винил Decals Компатибилен со Џип JT Гладијатор Mojave (Мат Црна)

DEN 2160.00

Количина на стоки
Достапно

Еден Аспиратор Decal.Висок Квалитет На Винил.Инструкции За Инсталација.Нови во Кутија.Графика за Полнење Содржина : Еден Аспиратор Decal Инструкции за Инсталација Одговара на Трим Нивоа : Ова графика комплет ќе одговара на трим нивоа Спорт, Спорт S, Оверленд, Mojave и Рубикон.Нашите decals се умре сече па боја на вашиот Џип ќе биде прикажано во позадина Апликација Методи : "Влажни" или "Сува" Метод винил.

Карактеристики на понудата

Слични понуди