.

.

Lovejoy 68514441038 Вилица Спојка Центар - Cplg Големина: C2955, Директно Вилица, 38 89 мм Понесе, Груба Акции, Леано Железо

Lovejoy 68514441038 Вилица Спојка Центар - Cplg Големина: C2955, Директно Вилица, 38 89 мм Понесе, Груба Акции, Леано Железо

DEN 1773.60

Количина на стоки
Достапно

спојување големина код : C2955. центар крајот дијаметар : 6-1/4 во.создаден тип : Груб Акции.вртежен момент капацитет : 22680 во lbs.создаден дијаметар : 38 89 мм.Speicfication : спојување големина код : C2955hub крајот дијаметар : 6-1/4 inbore тип : Груб Stocktorque капацитет : 22680 во lbsbore дијаметар : 38 89 mmmaximum вртежи во минута : 2300 RPMjaw тип : Straightscrew менгеме тип : Set Screwhub материјал : Фрли Ironseries : Coutside дијаметар : 9.1200 во.

Карактеристики на понудата

Слични понуди