.

.

XJWWW-URG Микробранова Печка Рек, Проширување Јаглероден Челик Микробранова Полица, Кујна Контра Полица,Кујнски Мијалник Кабинет Полица 3 Групи со 6 Куки, 100lbs Вчитување

XJWWW-URG Микробранова Печка Рек, Проширување Јаглероден Челик Микробранова Полица, Кујна Контра Полица,Кујнски Мијалник Кабинет

DEN 2330.40

Количина на стоки
Достапно

√ Должината е стигнале : 3 дел телескопски прачки, изградена-во сокриени брави, спречување на цевка од која се протега надвор. 3 полици по подот, и прилагодливи лево и десно позиции. √ Висина прилагодливи : Постојат прилагодување дупки на лево и десно страни на производот, секој висина може да се прилагоди 5cm.Балансирана нога подлога, завртка дизајн, висина, прилагодлива, за да можете да ја понесете на нерамна подлога. √ Оваа полица е дизајниран со цел за правење целосна употреба на вашата кујна простор и добивање на сè организиран. √ Суштински за секој гледа да ги прошират своите кујна складирање, оваа полица ви помага да го користат вашиот простор. √ Приближни Димензии - L32-77cm x W36cm x H72cm, посебни димензии се прикажани во слика 2. Специфични димензии се главно во вид, и илустрации се за повикување само.Не само што може совршено да се зголеми просторот за складирање, но тоа е исто така прекрасен украс.✔ Производ : Подот тип на кујна, микробранова печка рек✔ Стил : високо квалитетен не 'Рѓосувачки челик✔ Материјал : Bold дебели нерѓосувачки челик, дијаметар на челични цевки е 20mm, не' рѓа, Силна товарот✔ должината е стигнале : 3 дел телескопски прачки, изградена-во сокриени брави, спречување на цевка од која се протега надвор. 3 полици по подот, и прилагодливи лево и десно позиции.✔ Висина прилагодливи : Постојат прилагодување дупки на лево и десно страни на производот, секој висина може да се прилагоди 5cm.Балансирана нога подлога, завртка дизајн, висина, прилагодлива, за да можете да ја понесете на нерамна земјата✔ Хуманизирано : 2 слоеви на просторот, повеќето предмети можат да бидат ставени во кујната.Постојат 6 куки, може да висат шпатула, партали и така натаму.Доаѓа 。 1 монтажа клуч за лесна инсталација.●Ова е нова совршено дизајниран за 2-Ниво кујна кат тип складирање полица.Тоа е направен од висок квалитет, од Нерѓосувачки челик, и тоа може да се постави било каде во домот или специјално можат да бидат ставени во кујната да се одржи на додатоци кои исто така ќе ги зачувате место.Тоа има карактеристики на светлина и голем капацитет.Тоа ќе им даде на вашиот дом модерен изглед..●Овој производ содржи само една складирање полицата и не содржи други предмети.Совети : сликите се направени од вистинска предмети,како светлина, агол, различни прикази и други причини доведе до ther боја разлики, pleaseunderstand!Ви благодариме за вашето внимание во нашите производи и поддршка !Ние ги направи нашата мисија да ви донесе квалитет на производот, по пристапни цени и го стави во целост на нашите фокус на вредноста.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку пораки систем, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да ви даде satisfactory TAGS : Кујна, Микробранова Печка Полици Со 6 Куки со можност да биде продолжен од не ' Рѓосувачки Челик 3-ниво-Складирање Полица Кат-стои Зачин.

Карактеристики на понудата

Слични понуди