.

.

Youdert Метал Бендови Компатибилен со Apple Види 38mm 40mm 42mm 44mm Нерѓосувачки Челик Рака Замена Линк Хривнија Бенд Спорт Мека Дише за Iwatch Серија 6/SE/5/4/3/2/1 за Жени, Мажи, Девојки

Youdert Метал Бендови Компатибилен со Apple Види 38mm 40mm 42mm 44mm Нерѓосувачки Челик Рака Замена Линк Хривнија Бенд Спорт Мека

DEN 3287.04

Количина на стоки
Достапно

Компатибилноста - Тоа е луксуз за замена на рака за да се Види 6/SE/5/4/3/2/1 серија.Постојат две големини на 38mm / 40mm или 42mm / 44mm.Удобно - Го види рака е издржлив водоотпорен дише лесен и удобен допир ослободува зглобовите.Големина - Погоден за зглобовите од 6.5 инчи 8,5 инчи (должина : 125-175 мм за зглобовите 165-215 mm).Тоа е, исто така, специјален подарок за дечко/девојка пријатели или семејството.Повеќе бои - Види wristbands имаат повеќе бои за да го изберете.Промена на рака не се види, така што вашиот види секогаш изгледа нови.Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас или search for ".Некои производи кои ќе го прифати прилагодување.Можете да се консултираат со клиентите преку e-mail за да прилагодите на слики или форми сакате.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Ако имате било какви прашања ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Компатибилност : Погоден за сите типови на Apple Види вклучувајќи 6/SE/5/4/3/2/1 серија и ги опфаќа сите големини (38mm / 40mm или 42mm / 44mm)Тема : Удобно лесни затвори-фитинг дише waterproof Ideal подарок : супер симпатична еластична лента е одличен подарок за вашата девојка сопруга, сестра, мајка и себе си.Ќе се восхитувам на нејзиниот неверојатен ефект.Види опис на производот подолу за повеќе информации.Мојот производи имаат положено за строга квалитетот на инспекциските процедури, може да бидат сигурни да се купи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди