.

.

Шок Апсорбер Стој, Heightening Уред Подлога, 2 парчиња Универзална Алуминиум Легура Мотоцикл Амортизацијата се Зголеми Уред амортизер 5cm Шасија Злато(Без завртка)

Шок Апсорбер Стој, Heightening Уред Подлога, 2 парчиња Универзална Алуминиум Легура Мотоцикл Амортизацијата се Зголеми Уред амортизер

DEN 924.00

Количина на стоки
Достапно

Високо-квалитетни Материјали : амортизер изграден на висока јачина на машински алуминиумски легури, цврсти и силни, многу издржливи.Добри Перформанси : амортизер столб има исклучителна изработка, отпорност на абење и отпорност на корозија.Разумен Дизајн : Мотоцикл амортизер се прилагоди на висината на вашиот handlebar правилно го прави полесно да се одржи влечење на стрмен рид.Лесен за Инсталација : Мотоцикл шок апсорбер дојде со еден пар за повеќе лесен за употреба.Лесна инсталација, совршена замена за вашите стари или скршени еден.Добар Ефект : Heightening подлога ви донесе пријатен и релаксирачки мотоцикл возење искуство без виткање вашето тело, исто така ниски.Карактеристики : 1.Високо-квалитетни Материјали : амортизер изграден на висока јачина на машински алуминиумски легури, цврсти и силни, многу издржливи 2.Добри Перформанси : амортизер столб има исклучителна изработка, отпорност на абење и отпорност на корозија 3.Разумен Дизајн : Мотоцикл амортизер се прилагоди на висината на вашиот handlebar правилно го прави полесно да се одржи влечење на стрмен рид 4.Лесен за Инсталација : Мотоцикл шок апсорбер дојде со еден пар за повеќе лесен за употреба.Лесна инсталација, совршена замена за вашите стари или скршени еден 5.Добар Ефект : Heightening подлога ви донесе пријатен и релаксирачки мотоцикл возење искуство без виткање на вашето тело премногу ниско Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Висок квалитет на алуминиум Боја : Злато Максималната должина : 77mm / 3.0 во Максимална ширина : 31mm / 1.2 во Максимална дебелина : 20mm / 0.8 во Минималната дебелина (завртка дупка) : 15mm / 0.6 во Висина зголемена : 5cm / 2.0 во Завртка дупка : 10мм / 0.4 во Завртка вкупна должина : 55мм / 2.2 Тип : Со завртка / Не завртка (Изборен) Пакет Тежина : Околу. 172g / 6.1 оз Fitment : Универзална за Мотоцикли Пакет Листата : Без Навој : 1 * Пар на Шок Апсорбер Столб Со навој : 1 * Пар на Шок Апсорбер Столб 1 * Завртки 1 * Орев Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење. (1 инч=2.54 см) 2. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на понудата

Слични понуди