.

.

Цена по 720 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња AD0 Мешани Жирафа за облека во големо дрво Занаети Boutons

Цена по 720 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња AD0 Мешани Жирафа за облека во големо дрво Занаети Boutons

DEN 782.64

Количина на стоки
Достапно

Цена по 720 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња AD0 Мешани Жирафа за облека во големо дрво Занаети Boutons.Микс од Бои во сликата, ќе ги собереш од страна на случаен избор, не може да се избере боја.Ви благодариме.Ние нудиме на големо количество цена, купи повеќе поевтини.И повеќе други накит шарм на мојата продавница.Големина(Aprox.) : 25 x 21 x 3мм,(1"x53/64"x1/8").Објектот Пакет Количина : 720 персонални КОМПЈУТЕРИ.Цена по 720 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња AD0 Мешани Жирафа за облека во големо дрво Занаети Boutons.

Карактеристики на понудата

Слични понуди