.

.

Северна Ѕвезди Дресови - Pro Дресови Подготвени да го Прилагодите со Имиња и Броеви

Северна Ѕвезди Дресови - Pro Дресови Подготвени да го Прилагодите со Имиња и Броеви

DEN 815.76

Количина на стоки
Достапно

Висок Квалитет Про Стил Хокеј Дресови.Подготвени Да Брод од Денес - Ќе Ни Кажете Имиња и Броеви.Нема Минимум за Количество - Ние ќе се Прилагодите и Брод 1 Џерси за Вас Денес.Картонче е Stitched Twill Букви и Броеви кои се со Многу Висок Квалитет.Картонче е наградуван Везени Twill Грбови се Фантастични.Резултати Хокеј Дресови - Обичај Про Дресови Подготвени да Брод Денес Оваа понуда е за целосна дресови како на сликата.Секој џерси вклучува : · Северна Ѕвезди везени twill тим сртот· Име на Играчот (во twill)· Играчот Број (во twill)Картонче Хокеј Дресови се многу висок квалитет на про-стил дресови : · Сите линии се пораби-над споеви - нема сублимација на секое Картонче дресови· Ние користиме само најдобро stitched twill букви и броеви, кога измената се Совпаѓа дресови на играчите, екипи и здруженија· се Совпаѓа е извезена twill девијации (тим логото) се најдобри достапни насекаде.

Карактеристики на понудата

Слични понуди