.

.

NUBARKO Мини Пилула Фоб, Титаниум Keychain Пилула Држачот за Итни Аспирин & Нитроглицеринот Пилула Држачот за Мажите и Жените, Водоотпорен, мала Тежина и Не Алергиска

NUBARKO Мини Пилула Фоб, Титаниум Keychain Пилула Држачот за Итни Аспирин & Нитроглицеринот Пилула Држачот за Мажите и Жените, Водоотпорен,

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

ПРЕМИУМ ТИТАНИУМ : Ултра-лесен, не-токсични и не-алергиски, совршено компатибилни со човечкото тело. 100% ВОДООТПОРНИ : завртката-на капа со гума О-прстен чува вашите лекови херметички и влага слободни. (Еден екстра гума О-прстен вклучени).KEYCHAIN ПРИЈАТЕЛСКИ : Одговара совршено на вашиот keychain па ќе не заборавајте вашите апчиња.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ : Прецизност ЦПУ машински против пролизгување ритам дизајн никогаш нема да контејнер лизга далеку од вашите раце.БЕЗ ПРОБЛЕМИ ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Една цела година гаранција и бесплатна замена или рефундирање ако не сте 100% задоволни.Оваа мини пилула фоб е убаво направена од високо квалитетни Титаниум.Супер тешки за да се обезбеди вашите апчиња не ќе биде уништена или скршени но сепак се лесни да се вклопуваат на вашиот keychain.Тоа е совршен за помали таблети и има 4 стандард (325 mg) аспирин таблети.Дали имате проблеми сеќавајќи да се земе вашите лекарства на време?Дали имате Стари Родители дека мора да постави таму лекови, загрижени за нив преземање на нивните Лекови повторно, или заборавање тие веќе се направени ?Незаборавно искуство со NUBARKO Пилула Носители Триаголник Keychain : Лесно да се отвори од нарезници тоа.Брзо закачите на вашиот keychain, и таписерии и практични.Две гумени O-прстени : добро затворени пилула фоб, водоотпорен, херметички и влага слободни.Knurling Шемата : crosshatch knurling им овозможува полесно отворање и затворање.Тоа исто така го подобрува нејзиниот изглед.Совршен за преземање на секаде со вашиот копчињата, ѓердан, или вреќи.Се корисни за сите видови на пациентите.За Титаниум : производот е направен од висок квалитет на Титаниум Алуминиумски, што е редок метал со lustrous транзиција.Карактеристики : Лесен и Силна, Rustproof, Не-токсични, Противалергиски, Отпорен на Корозија, Издржливи.Функција : Широко се користи од страна на воздушната индустрија, поради неговата способност да го издржат тешките услови на вселената.Дополнително, војската, како и од медицински и други индустрии имаат корист од тоа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди