.

.

adidas mens AEROREADY 3-Ленти Резервоарот Primeblue

adidas mens AEROREADY 3-Ленти Резервоарот Primeblue

DEN 369.36

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 93% Полиестер/7% Elastane.Увезени.се лизга на затворање.Машина За Миење.На грациозен обука резервоарот врвот за топло-временски рокови.Тенок одговара.Околу врат.Mesh задниот панел.Земете вашиот тренингот на плажа.Толку сте илјадници километри далеку?Се лизга на оваа adidas резервоар врвот и канал работи-на-на-на плажа вибрации, каде и да се обучуваат.Влага-апсорбирање на AEROREADY ви држи свежи и суви.На еластичен, без ракави одговара значи слобода на.Обука во топли временски услови не е проблем кога ќе го имаш ова мажи adidas резервоарот врвот.Тоа карактеристики AEROREADY да управуваат со влага и да ви се исуши и удобно.На решетката назад го подига breathability, додека droptail полите обезбедува сите покриеност ви треба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди