.

.

Загреан Пешкир Железнички Радијатор Домаќинство Електрични Апарати Крпа Рек Сушење Рек Греење Бања Полица Интелигентни Постојана Температура Безжична Контрола ?

Загреан Пешкир Железнички Радијатор Домаќинство Електрични Апарати Крпа Рек Сушење Рек Греење Бања Полица Интелигентни Постојана

DEN 1862.40

Количина на стоки
Достапно

ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Чувајте крпи сува во дождливите денови,секојдневно сушење на пешкири, облека и партали е повеќе ефикасен од сончева светлина; помошни греење во зима, брзиот топлина, и висока константна температура.ЕЛЕКТРИЧНИ ЗАГРЕАН ПЕШКИР РЕК : Водоотпорен, анти-scald, безбедно и издржливи електрични загреан пешкир багажник, брзо сушење на крпи и облека, dehumidification во бањата,мулти-функционална електрична крпа решетката.БРЗО СУШЕЊЕ : брзо Може да се загрее, dehumidify, спречување на влага во бањата, суви крпи и облека, и да се обезбеди дека бањата не ќе раса смрдеата поради влага, која е еколошки и хигиенски.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Секој крпа потоплите доаѓа со целосна инсталација комплет со сите одредување на додатоци за инсталација погодност и бидете сигурни дека за успешна инсталација за вас.Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт.IPX4 ВОДООТПОРЕН : Безбедно и природно, велат збогум на истекување безбедно,сигурно и водоотпорен да се заштити здравјето на целото семејство безбедно, грижете се-бесплатно, IPX4 водоотпорен оценка,се грижи за здравјето на целото семејство.Име на производ : Електрични крпа рек Стил : Нордиските стил Производ големина : 60*40cm , 70*45см , 100*50cm Номинална моќност : 400 W Материјали : челик Површина технологија : електростатско спреј Водоотпорен оценка : IPX4 Инсталација метод : ѕид-монтирани Производ големина е 60*40cm , 70*45см , 100*50cm Стерилизација, еколошки и ефикасна, лесно да се инсталира поле на примена : инсталиран во бањата, спалната соба, кујна, статистика, бар, работилница, градина барака, итн., може да се откажам различни крпи или мали предмети Напредни внатрешни заштита заварување технологија, илјадници висок притисок тестови нема да излегуваат во јавноста Бања бања ѕид-mounte d рек, водоотпорен, нема рѓа, висока температура отпор, отпорност на корозија, интелигентни постојана температура електрични, dehumidification.

Карактеристики на понудата

Слични понуди