.

.

Персоналните Се Зголеми Матични 2 Литри Stoneware Crock (Сина)

Персоналните Се Зголеми Матични 2 Литри Stoneware Crock (Сина)

DEN 2592.00

Количина на стоки
Достапно

Внимателен и прифатлива решение за housewarming, свадба или годишнина подароци.Дајте му на вашиот entryway малку личност кога го користите овој персоналните crock како колонист.Направи-да-цел, секој од crocks детален дизајн и персонализацијата е длабоко врежан и потоа рака-насликани со времето отпорни бои и глазура.Погодна за двете внатрешна и надворешна употреба.Рачно изработени во САД од значителни и здрав stoneware.Безвременски парче да трае со генерации.Два литри, преголеми crocks се приспособат на големата количина на стока за складирање.Crocks тежат значителна 12 кг., одлуки за цврсти и издржливи storability.Рака мие.Избегнувајте замрзнување.Дали вашиот садење билки и цвеќиња, складирање на кујнски прибор или ладење пијалаци за викенд собир на овие повеќенаменски два литри crocks се практични и лични додавање добредојдовте прилог на било престој.Ние ќе стручно издлаби вашиот порака до површината на crock, прави единствени семејство преданија дека ќе се негува во текот на годините.Идеален за употреба : колонист, мраз кофа, вратата стоп, списание носителот, utensil носителот, куќа за напредок..можностите се бескрајни!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди