.

.

Chemglass CG-1403-02 Серија CG-1403 Јакна Филтер Инка, Груба Frit, 30 mL Капацитет

Chemglass CG-1403-02 Серија CG-1403 Јакна Филтер Инка, Груба Frit, 30 mL Капацитет

DEN 6008.40

Количина на стоки
Достапно

Крупни Frit. 30m L Капацитет.Се продава во Секоја од нив.Слично на CG-1402 но со вода јакна приближување на инка сад и горниот дел од стеблото.Јакна дозволи за греење или ладење на содржината на инка за време на филтрација.Матични должина наведена е должината под јакна.Jacketed филтер funnels се достапни во големини освен оние кои се наведени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди