.

.

Белег На Star Wars Денот На Вљубените Картичка, Годишнина Картичка, Љубов Картичка (Хан Соло, Принцезата Leia)

Белег На Star Wars Денот На Вљубените Картичка, Годишнина Картичка, Љубов Картичка (Хан Соло, Принцезата Leia)

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Изненадување вашата Star Wars љубов брачен другар или други значајни со љубов имајте на ум дека е сигурен да заличи на нивниот ден, без разлика Дали тоа е вашата годишнина, денот на Вљубените, или само обичен стар вторник.Маска карактеристики на Хан соло, Принцезата Leia, Милениумските Сокол дизајн, акцентирани со златна фолија букви.Внатре гласи : "нашата љубов приказната е за еден Милениум.".Со класичен дизајн и слатко расположение, оваа Љубов картичка е совршен начин да потсетам на вашиот сопруг, сопруга, пријателка, Дечко, или романтичен партнер колку ти е гајле.Картичка мерки 5.8" X 8.3" И доаѓа со координирање на плик.Печатени на висок квалитет на хартија акции, Белег Еко-Пријателски поздрав картички се направени со хартија од добро-управувана шуми.Потсети вашиот брачен другар или романтичен партнер како посебни тие се за да ви забава и слатка Star Wars Љубов картичка.На фолија-акцентирани дизајн и heartwarming расположение направи овој совршен начин за одбележување на годишнината, денот на Вљубените, или специјални секојдневни моменти.Белег бренд е широко признати како најдобро за поздрав карти, подарок заврши, и повеќе.За повеќе од 100 години, Белег е помагање на своите клиенти направи секојдневни моменти и повеќе убави и прослави повеќе радосни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди