.

.

AquaTru - 2 Година Комбо Пакет - Вклучува 4 Пред-Филтри, 2 Јаглерод Филтри, и 1 RO Филтер за Countertop Реверзна Осмоза Вода и Систем за Прочистување

AquaTru - 2 Година Комбо Пакет - Вклучува 4 Пред-Филтри, 2 Јаглерод Филтри, и 1 RO Филтер за Countertop Реверзна Осмоза Вода и Систем

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

Две-годишна комбо пакет - Вклучува 4 пред-филтри, 2 јаглерод филтри и RO филтер за Aqua Tru Countertop Вода Филтер Purfication Систем.На 2 Фаза на Пред-Филтер (Филтри #1 s ексклузивни Ултра Реверзна Осмоза технологија miniaturizes исто реверзна осмоза технологија се користи од страна на сите големи шишиња брендови и го става во компактен countertop прочистувач на вода за прв пат.Осигурајте се дека вашиот водата за пиење се слободни од штетни загадувачи се најде во решен вода за пиење, како што дезинфекција byproducts и рецепт дрога остатоци како анти-depressants & хормони од контрола на раѓањето.

Карактеристики на понудата

Слични понуди