.

.

Школка од Френк Смит Sterling Silver Место Супена Лажица 7 Flatware Преданија

Школка од Френк Смит Sterling Silver Место Супена Лажица 7 Flatware Преданија

DEN 2616.00

Количина на стоки
Достапно

Производител : Френк Смит, Тип : Лажица.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : 1850-1899. Бренд : Френк Смит.Модел : Школка.Школка од Френк Smith Sterling сребро Место Супена Лажица 7" во моделот Школка од Френк Смит.Тоа не е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди