.

.

2XU Мажите Елита Крстарење Јакна

2XU Мажите Елита Крстарење Јакна

DEN 5520.00

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Увезени.Рака Мие Only.Zip исклучен Аспиратор.Со сите 2 XU кроења, популарниот Елита Крстарење Јакна доаѓа со заштитна zip-исклучување на аспираторот конструкција за флексибилност, плус вратот обврзувачки за впечатлива изведба заврши.Подолго должина и водат панели се задржи на носителите заштитени додека 2 XU е Hydrophobic 5 : 10 XStretch Руно мембрана обезбедува удобност заедно со извонредна пареа ослободување и вода заштита.Оваа јакна ќе раката на носителите со рамнотежа микро клима за гарантира сувост и топлина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди