.

.

Liftall EN1803DX12 Полиестер Веб Бескрајни Прашка, 1-ply, 3 x 12'

Liftall EN1803DX12 Полиестер Веб Бескрајни Прашка, 1-ply, 3 x 12'

DEN 1258.08

Количина на стоки
Достапно

Полиестер webbing се протега помалку за подобра контрола.Црвено-core предупредување предиво помош инспекција процес, се зголемува безбедноста.Црвено-core предупредување предиво помош инспекција процес, се зголемува безбедноста.Жолта третман resistants триење.Традиционалните стандард во веб slings.Жолта триење третман се протега прашка живот.Црвено-core предиво помош инспекција.Полиестер веб протега помалку, промовира оптоварување се контролира.TUFF-ОЗНАКА гаранции OSHA потребни информации трае животот на прашка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди