.

.

GRETD Жените Плетени Headbands Жените Зима и Топло, Капчиња Глава Заврши Широк Коса Handband со Додатоци венчиња за Дама (Боја : D: D, Големина : 22 * 11cm)

GRETD Жените Плетени Headbands Жените Зима и Топло, Капчиња Глава Заврши Широк Коса Handband со Додатоци венчиња за Дама (Боја :

DEN 3066.72

Количина на стоки
Достапно

Многу удобно водат ткаенина.Совршен подарок за себе или на некој пријател.Една големина одговара најдобро со мека еластичност.Нов дизајн, многу популарна.Имајте пријатна повторно.Сезона : Пролет/Лето/Есен/Зима.Опишете : Многу удобно водат ткаенина.Совршен подарок за себе или на некој пријател.Една големина одговара најдобро со мека еластичност.Нов дизајн, многу популарна.Имајте пријатна повторно.Сезона : Пролет/Лето/Есен/Зима.Спецификација : Материјал : Акрил, плетени, polyester Size : најдобро одговара, околу 22*11cm Color : како shown Package вклучува : 1 x headband Notice : Поради прирачник за мерење и различни екранот settings Please се разбере дека мала промена на бојата на 1-3cm може да бидат различни, поради различни прикази.Ве молиме да се разбере.

Карактеристики на понудата

Material:
Acrylic, knitted, polyester
Size:
best fit, about 22*11cm
Color:
as shown
Package includes:
1 x headband
Notice:
Due to manual measurement and different display settings :
Please understand that the slight color change of 1-3cm may be different due to different displays. Please understand. :

Слични понуди