.

.

Acescen Појачани Челик Кабел Секачи 18 Тешки Индустриска Сила Рака Алатка Жица Секачи со Заострените Вилици Силна Сечење Plier за 5/16 од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Кабл

Acescen Појачани Челик Кабел Секачи 18 Тешки Индустриска Сила Рака Алатка Жица Секачи со Заострените Вилици Силна Сечење Plier за

DEN 1271.76

Количина на стоки
Достапно

ВИСОКА ЈАЧИНА : авионот кабел секачи со круг заострените задебелена и вилиците.Тоа може брзо да се намали 1/4" од не ' рѓосувачки челик кабел или поцинкуван авиони челичното јаже.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашата кабел домување машина е направен од хром vanadium челик, кој е издржлив, топлина третираат и тешко.ОСТАР РАБ : Acescen е кабел жица машина сечилото е подложен на висока фреквенција борбата против да се намали на челичното јаже уредно и без ликвидација на кабел.ЕФИКАСЕН&ТРУД ЗАШТЕДА : Со фиксна завртки, тоа не е лесно да се изгуби, лесна да се отвораат и затвораат, напор, и тоа е полесно да го замени и намалување на сечење на главата во подоцнежните одржување.НЕ се ЛИЗГА РАЧКА : Според bionic дизајн на справи со рачка, дршката е удобно да работат, со бесење дупки за лесно носење.Карактеристики : Материјал : Хром vanadium челик.Боја : Жолта.Големина : 18".Пакетот вклучува : Појачани челик кабел машина.Карактеристики : 1. Се уште се загрижени за вашата челичното јаже сечење?Нашите кабел секачи, имаат супер остри вилици, кои се сечат брзо. 2. Кога ќе се стави на челичното јаже на вилиците, тие целосно ќе се затвори, оставајќи без празнини, што ги прави да работат поефикасно. 3. Може брзо да се намали 1/4" од не ' рѓосувачки челик кабел или поцинкуван авиони челичното јаже. 4. Квалитетот квалитет и моќни вештини да Acescen е Кабел секачи стане совршен избор за Индустриска сила рака алатка. 5. Ние се обезбеди 100% задоволителен квалитет и услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.клиентите искуството е нашата основна цел.Acescen нуди разновидност на висок квалитет на хардвер алатки.Можете да ги користите за да креирате индустриски и домашни креации.Овие алатки ќе направи вашата работа повеќе ефикасна и заштеда на енергија.Ние сме секогаш обидувајќи се потрудиме да ги задоволат потребите на нашите клиенти и да се постојано подобрување на нашите производи.Ние ќе се придржуваат до одлични пред-продажба и услуга по продажбата во комбинација со квалитетни производи за да стане повеќе совршен продажен персонал.

Карактеристики на понудата

Слични понуди