.

.

Punky Мачка Лицето Мојата Мачка Сака Панк Рок PopSockets Swappable PopGrip

Punky Мачка Лицето Мојата Мачка Сака Панк Рок PopSockets Swappable PopGrip

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Кул кат се соочи со зачинети јака и punky mohawk фризура.Роки стрип дизајн со хумористични Мојата Мачка Сака Панк Рок велејќи дека за горди мачка сопственици, мачки љубовници, панкерите се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Боја : Црна.

Карактеристики на понудата

Слични понуди