.

.

Кеј Dee Флорални Зуи Двојна Цел Тери Крпа & Везени Цвет Вреќа Крпа, Сет од 2 Цвет & Пчели Кујнски Крпи Dishtowel Сет

Кеј Dee Флорални Зуи Двојна Цел Тери Крпа & Везени Цвет Вреќа Крпа, Сет од 2 Цвет & Пчели Кујнски Крпи Dishtowel Сет

DEN 1425.60

Количина на стоки
Достапно

Тери.Кеј Dee Флорални Зуи Двојна Цел Тери Крпа овие практични и разноврсна парчиња може да се повлече нивната тежина околу кујната.Совршена линија служат кошница или лента, или покријат зголемувањето на леб тесто и да ги задржи на храната топла како scones, бисквити и ролни.Цветни Зуи Двојна Цел Тери Крпа.Донесат убавината на природата во кујната.Оваа елегантна крпа карактеристики 2-во-1 функционалност со рамна ткаат пред идеален за сушење на стакло, и абсорбента тери крпа задната страна за секојдневна кујна задачи. 16 во x 26 во, 100% памук.Цветни Зуи Везени Вреќа Брашно Крпа.Чувам лекции природата учи вас!Ќе бидете изненадени од детали и износот на везови на овој вреќа брашно крпа.Lint-слободен овие практични и разноврсна парчиња може да се повлече нивната тежина околу кујната.Совршена линија служат кошница или лента, или покријат зголемувањето на леб тесто и да ги задржи на храната топла како scones, бисквити и ролни. ■ Флорални Зуи Двојна Цел Тери Крпа.Донесат убавината на природата во кујната.Оваа елегантна крпа карактеристики 2-во-1 функционалност со рамна ткаат пред идеален за сушење на стакло, и абсорбента тери крпа задната страна за секојдневна кујна задачи. 16 во x 26 во, 100% памук. ■ Флорални Зуи Везени Вреќа Брашно Крпа.Чувам лекции природата учи вас!Ќе бидете изненадени од детали и износот на везови на овој вреќа брашно крпа.Lint-free & krinkle текстура за да креирате дополнителни површина за максимално absorbency.Кујна вреден работник, користат за чистење, полирање, сушење & печење. 17.5 во x 28 во, 100% prewashed/preshrunk памук за мекост, на траен квалитет и изглед.Пораби во јамка за прикажување. ■ Поставете декоративни за cheery и светли кујна украси.Дизајниран со шарени цвеќиња и пчели и инспирирачка порака : Бидеме Благодарни Smart Вистински Смирен Вклучени Позитивни и Весели се Уште.

Карактеристики на понудата

Слични понуди