.

.

Mauv Ресни Виси Hammock Стол - Спална соба Hammock Замав - Отворен / Затворен Замав - Boho Оркестарот - Занишан Тремот Седиште - со Личен Џеб - Перници Вклучени - Беж

Mauv Ресни Виси Hammock Стол - Спална соба Hammock Замав - Отворен / Затворен Замав - Boho Оркестарот - Занишан Тремот Седиште -

DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно

УДОБЕН & АТМОСФЕРА - Со 2 перница за назад удобност, џеб за читање на книги, телефони и др., и чување на податоци кеса за да го однесе на пат.Голем дизајн ви овозможува да recline со полна глава поддршка.Беж или сива.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Доаѓа со сите материјали потребни за да се инсталира на таванот - S кука, Око кука, дрвени пол, и јаже.Лесни инструкции или порака нас на Instagram! @mauv_usa.ЗДРАВ - Нашата страна направена ресни hammock се направени од издржлив памук платно.Јажето е дебела и цврсто ткиво.Темелно тестиран за да се држи до 330lbs.Многу простор да навивам во топка и доза надвор.Во затворени простории ИЛИ на ОТВОРЕНО - Hammocks се одлични во секоја соба, дневни соби, дневна, бојадисана, патио или во градината на штандот.Hammock столици се совршени за тинејџерски соби.Кул тинејџерки подарок.САД сервисот за ТИМ - Стои страна за да ви овозможи со исклучителни, молња брзо одговори на секоја ваша грижа.Вашето задоволство е наша #1 приоритет.

Карактеристики на понудата

Слични понуди