.

.

Коаксијален Кабел Десен Агол Конектор - 25 Пакет - за Тесни Агли и Рамни Панел ТВ Монтажа - 90 степени F Тип Адаптер за Coax Кабел и Ѕидни Плочи

Коаксијален Кабел Десен Агол Конектор - 25 Пакет - за Тесни Агли и Рамни Панел ТВ Монтажа - 90 степени F Тип Адаптер за Coax Кабел

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

Совршен За : Сателит (Вклучувајќи DIRECTV и Сателитска Антена), Кабелска ТЕЛЕВИЗИЈА и Интернет (вклучувајќи Comcast, Кокс, и Повелбата), и Off-Воздух Антенски системи.Произведени од високо квалитетен, времето е отпорен материјал за исклучителен квалитет и исклучително ниска сигнал слабеењето.Дизајниран за внатрешна употреба.Одличен за тешко да се постигне места, како што се зад мебел, рамни панел Телевизори, A/V опрема, и други Коаксијален користи.Работи со RG58, RG59, RG6, и RG11 коаксијален (75 Ohm) кабел.Пакување од 25, Висок Квалитет Десен Агол F81 Конектор.Должина : 25 Пакет | Боја : Сребро.

Карактеристики на понудата

Слични понуди