.

.

JoaSinc Воздух Duster, Електрични Cordless Воздух Duster Воздушниот Компресор за Компјутер Чистење, Електрични Cordless Воздухот Спреј за Чистење на Компјутер Тастатура за Лаптоп, ?

JoaSinc Воздух Duster, Електрични Cordless Воздух Duster Воздушниот Компресор за Компјутер Чистење, Електрични Cordless Воздухот

DEN 1007.76

Количина на стоки
Достапно

Овој воздух duster е одлична за дува прашина далеку од електроника,чистење на компјутери, тастатури, електронски инструменти, медицински помагала.Тоа е многу лесен и лесно да се справи со средство за чистење прашина.Целосна дланка грчевито држејќи се за дизајн, удобно да се одржи.Млазницата е отстранливи.Доаѓаат со led светло, ви помага да го исчистите темно ortight простори.Силна Детонација сила над 10 Z, 27000 ВРТЕЖИ во минута за да се 36000 ВРТЕЖИ во минута мотор, супер висока ефикасност.Aerodynamically дизајниран за домување и impeller обезбедува доволно енергија за да воодушеви прашина без креирање на статички електрицитет.Вграден-во 15000m Ah литиум батерии трае речиси 60 минути по целосно наполнет.Кога во ниска моќност, тоа може да продолжат да работат преку USB кабел.Брзо полнење, со цел да се добие обвинет побрзо со 2 A адаптер (не е вклучен), скратат времето на полнење 3 часа.Исто така, можете да ја полните тоа преку поврзување на КОМПЈУТЕР, Автомобил полнач, моќ банка.Овој Воздух Duster Воздухот Спреј Почиста е совршено за чистење прашина, како што се за компјутери, тастатури, електронски инструменти, медицински помагала, климатизација, Домот, Чистење итн.Преносни мини рачни дизајн, силно дува сила, и брзо полнење, лесен за употреба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди