.

.

Авто Пневматик Deflator, 4pcs Месинг Пневматик Deflators Воздух Deflator вентилот на Гумата Core Алатка Авто Тркала Гуми Додаток

Авто Пневматик Deflator, 4pcs Месинг Пневматик Deflators Воздух Deflator вентилот на Гумата Core Алатка Авто Тркала Гуми Додаток

DEN 494.40

Количина на стоки
Достапно

Примена : Оваа гума deflator комплет е погодна за автомобили, која брзо може да ја разбивам гуми да 6psi да 30psi во рок од неколку минути.Производи вклучуваат : пакет во овој член содржи 4 гуми deflators.Висок-квалитет месинг : автомобил гума притисок олеснување на уредот е направен од високо-квалитет месинг, кои можат ефикасно да се спречи рѓа или корозија и да се обезбеди долгорочна употреба.Големина : големината на надворешните темата е 10 мм/0.4 инч.Инсталација : автоматско гуми inflator е многу едноставен и лесен за употреба.Тоа не бара никакви алатки.Тоа е unscrewed и расклопуваат со рака.Гумата inflator и inflator се многу практични додатоци.Спецификација : Предмет Тип : Пневматик Deflator Материјал : Месинг Машки Навој : Прибл. 10мм /0.4 инчен Боја : Злато Пакет Листата : 4 x Пневматик Deflator.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Tyre Deflator
Material:
Brass
Male Thread:
Approx. 10mm /0.4inch
Color:
Gold 
Package List:
4 x Tyre Deflator :

Слични понуди