.

.

Krylon K09324000 Отворено Décor Спреј Бои, Полноќ Небото

Krylon K09324000 Отворено Décor Спреј Бои, Полноќ Небото

DEN 71.76

Количина на стоки
Достапно

Дожд подготвени во 1 час.Спреј било кој начин совет.Исчезнат, крек и кора отпорни.За употреба на дрво, цигла, метал, terracotta, плетен, пластика, стакло, керамика, бетон, ѕидарија и ламинатни.За надворешна употреба.Стил : Сатен | Боја : Полноќ Небото.

Карактеристики на понудата

Слични понуди