.

.

Hanson 52402 Extractor Екс-2 Спирала, за Допрете Умре Екстракција

Hanson 52402 Extractor Екс-2 Спирала, за Допрете Умре Екстракција

DEN 199.68

Количина на стоки
Достапно

Завртка extractor сет е дизајниран да го отстраните скршеното studs, завртки, приклучок завртки и приклучоци.Завртка цедење функција агресивна левата рака спирала дизајн за дополнителни грчевито држејќи се за моќ.ИРВИН завртка extractor големина и се препорачува вежба малку големина се гравирани на секоја алатка.Спирала флејта се дизајнирани за вградување на себе подлабоко во метал како што се претвори во алатка, па како fastener отпорноста се зголемува, extractor е зафат се зголемува.Се препорачува за употреба со TR-88 допрете клучеви и 7/64-инчен вежби.Овие ИРВИН HANSON 534/524 Серија Спирала-Flute Завртка Цедење се дизајнирани за да го отстраните скршеното studs, завртки, приклучок завртки и приклучоци.Секој шраф extractor има агресивна левата рака спирала дизајн кој овозможува екстра грчевито држејќи се за моќ.На здрав спирала флејта се дизајнирани за вградување на себе подлабоко во метал како што се претвори во алатка, па како fastener отпорноста се зголемува, extractor е зафат се зголемува.

Карактеристики на понудата

Слични понуди