.

.

Shur-Линија 3510 9-Инчен Ролери и Штит

Shur-Линија 3510 9-Инчен Ролери и Штит

DEN 261.60

Количина на стоки
Достапно

Овој производ додава голема вредност.Ролери се применува непречено, дури и грбот на боја.Чувари против splatters и drips.Рачка има стандардна тема да се вклопи во повеќето продолжување на половите.Карактеристики на 9-Инчен ролери штит и 3/8-Инчен квалитет ролери капак.Мала тежина, трајни и обновливи ролери shield.За ломотене-слободен сликарство, не гледам понатаму.Рачка има стандардна тема да се вклопи во повеќето продолжување на половите.Карактеристики на 9-Инчен ролери штит и 3/8-Инчен квалитет ролери капак.Мала тежина, трајни и обновливи ролери shield.За ломотене-слободен сликарство, не гледам понатаму.Објектот Пакет Количина : 1.

Карактеристики на понудата

Слични понуди