.

.

Тренд Setters Дизни Испреплетени Pascal Облик Виси Акрилик Печати Додаток - Томас Kinkade Уметност

Тренд Setters Дизни Испреплетени Pascal Облик Виси Акрилик Печати Додаток - Томас Kinkade Уметност

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно

Официјално Томас Kinkade Дизни Соништа Колекција виси декорација.Направен со нега во САД од страна на Тренд ги поставува стандардите Ltd.со трајни, трајни акрилик.Живописни и светлина-фаќање. 2 D облик и 3/16" дебела рамен акрилик декорација - Мерки 4.25" ширина x 2.4" висина.Се чисти со мека микрофибер крпа.Томас Kinkade Studios' уметнички дела на Дизни Испреплетени е прозрачна, шарени, и поврзана директно и постојано се во оваа Pascal во облик на акрил.Резултатот е светлината-фаќање на Предмети кои е нула и згаснат-отпорни – совршени за било кој ѕид, прозорецот, или со автомобил година.Од блескав хартија фенери да го одраз во водата, како и сите Томас Kinkade слики, овој Колекционерски е полн со детали и умешното користење на боја и светлина.Овој Колекционерски мерки околу 2.43" x 4.25".Ние се создаде слики, кои се всушност направени од акрил!Тренд Setters Ltd.осигурувачи нашите лиценцирани дизајни и слики во исклучително издржлив акрилик колекционерски предмети.Висат нив во вашиот дом година.Тие исто така ќе изгледаат одлично во windows или автомобили поради нивната светлина-фаќање својства.Сликата е видлива од предната и задната страна.

Карактеристики на понудата

Слични понуди