.

.

Милвоки.со 48-22-4259 1-инчен Постојана Замав Бакар Цевки Машина

Милвоки.со 48-22-4259 1-инчен Постојана Замав Бакар Цевки Машина

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

1/8 во. - 1-1/8 во.намалување на капацитетот.Мазна прилагодување механизам.Алатката-бесплатно сечилото промени.Екстра сечилото вклучени.Хром ролки.На Милвоки.со 1 во.Постојана Замав Бакар Цевки Машина е конструиран за straighter, почиста намалувања.4 Ролери Дизајн обезбедува точни парчиња и го спречува одење.За дополнителна издржливост и зголемена ефикасност, Хром Ролки обезбеди најдобри во класата рѓа заштита.Алатката-бесплатно сечилото промена овозможува лесно сечилото замена на jobsite.

Карактеристики на понудата

Слични понуди