.

.

Dr. Martens Жените Pascal со Zip Борба за Подигање

Dr. Martens Жените Pascal со Zip Борба за Подигање

DEN 3346.80

Количина на стоки
Достапно

Текстура Кожа.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу 6.5" од лак.Пета мерки околу 1.25".Изградени на Dr. Martens' Удобно, трајни воздух-cushioned единствена.Добро триење и се лизга отпор.Направени со Тетка Сали, мека, природно падна кожа.Класичен Dr. Martens 8-око силуета.Ја задржува класичната doc днк, како линискиот страни, крои и пета јамка.Оваа сезона ќе се најде на reinvented класичен д-р.martens pascal 8-око го подигнете во нашата премиум текстура кожа со корисна страна zip отворање.оваа мода напред дизајн ви помага да се оди против жито.Сè што на оваа говорница од премиум текстура кожа горниот дел, претходно биле вклучени и laces, да единствена и пета-јамка се сите на еден тонски боја.Класичен pascal 8-око се подигне, reinvented во monochromatic colorway, со zip детали.Чисти, јасни и сосема минималистички–совршени за повеќе мода напред меѓу нас.

Карактеристики на понудата

Слични понуди