.

.

Винил Рекорд Складирање Кутија, Сет од 2 Декоративни Предмети со Капаци (12.25 x 12.25 во, Сив)

Винил Рекорд Складирање Кутија, Сет од 2 Декоративни Предмети со Капаци (12.25 x 12.25 во, Сив)

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно

Винил Складирање Кутија : Овие сива винил рекорд чување на кутии може да се користи за да се одржи или да зачувате вашата колекција на записи.Разноврсна : Секој складирање кутија, исто така може да се користи за да се одржи различни форми на медиуми, како што се касети, ленти и други мали лабави предмети.Засилен Агли : кутии за складирање функција капак со засилен метални делови ; овие се направени со трајни картон обложени материјал и на мат каширане.Лесно да се Соберат : Овие декоративни кутии брод рамни и лесно може да се состави користење на snap-копче за затворање на фабрики; употреба на метални слот за да се создаде персоналните етикети за организацијата.Вредност Пакет : Овој пакет доаѓа со 2 ЛП чување на кутии; секоја кутија има внатрешна мерење на околу 12.25 x 12.25 x 12.25 инчи.Лесно да се организираат и да ги чувате вашите рекорд колекција со нашите сет од 2 декоративни винил албум чување на кутии.Овие винил евиденција за складирање кутии дојде во светло сива боја и функција метал слот за персоналните етикети.Винил рекорд кутија случаи брод рамни и лесно можат да се соберат.Направени со здрав картон материјал, овие ЛП евиденција за складирање кутии се изградени да трае.Чувајте ги прикажува на полица во вашиот дом, или во кабинетот.Оваа група доаѓа со 2 винил носителот кутии вкупно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди