.

.

Полињата за TC1Q 6-Инчен од 1/8-Инчен да 1-5/16-Инчен Брзо ослободување Цевка Машина

Полињата за TC1Q 6-Инчен од 1/8-Инчен да 1-5/16-Инчен Брзо ослободување Цевка Машина

DEN 1108.80

Количина на стоки
Достапно

Најчесто се препорачува од страна на пластична цевка компании.Повеќето практични секачи за мали, средни, големи дијаметар работа.О.Г.Капацитет (Вистински Инчи) : 1/8 - 1 5/16-Инч.Брзо Ослободување Цевки Секачи се најдобри следење, најлесен сечење цевки секачи на располагање.Намалување бакар, алуминиум, светлина ѕид челик, и не ' рѓосувачки челик цевки.Со заменик тркала тие ќе ги намали широк спектар на пластични цевки и цевки.Три Брзо Ослободување цевки секачи функција на R2558 тркала за пригушувач системи на цевки.TC1 Q, TC1.6 Q и TC2 Q лизгачки барови се умре-фрлија цинк алуминиумски за поголема цврстина.Секоја од овие три исто така е опремен со вграден-во reamer и резервното тркало машина во knob.

Карактеристики на понудата

Слични понуди