.

.

Шарени Виножито Шепа Печати Табличка Рамка Алуминиум Метал Куче, Мачка Табличка Покрие Пред Авто Автомобил Запис, Носителот на Лиценцата Плоча Рамка 2 Дупки НАС Во?

Шарени Виножито Шепа Печати Табличка Рамка Алуминиум Метал Куче, Мачка Табличка Покрие Пред Авто Автомобил Запис, Носителот на Лиценцата

DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно

【Висок Квалитет】 табличка рамка поклопецот е направен од висок квалитет на алуминиум и е обложени со црна мат фолија за да се обезбеди поголема сила и издржливост, ја спречува табличка од rusting или оштетување. 【Универзална Големина】12" x 6" x 0.2", одговара на Повеќето Америка и Канада Авто табличка. 【Рѓа, ги кородираат И Згаснат Слободни】Елоксирани Алуминиумски Табличка Рамка со нерѓосувачки челик табличка завртки бидете сигурни дека рамката ја и вашата ознака плоча ќе никогаш не ' рѓа, ги кородираат. 【Дигитално Печатење】Нашите високо квалитетни табличка рамка е здрав и печатени со состојбата на техниката, дигитално печатење технологија за да се обезбеди години на издржливост, Не Исчезнува. 100% произведено Во САД. 【Лесна Инсталација】работ на табличка рамка е мазна и дебела, тоа ќе не боли вашите прсти.Сите делови се вклучени во пакетот, без какви и да било посебни алатки, табличка носителот лесно може да се инсталира во неколку минути.Лесен, но нераскинливо силен и издржлив да трае forever Never рѓа, Никогаш нема да избледи, тоа може да трае years Our регистарски Таблички Рамки, исто така, направи СОВРШЕН подарок за нови возачи, нов автомобил сопственици, пријатели и членови на семејството, за било occasion A сет на целосна завртки е вклучена, кој е лесно да се инсталира и не бара посебни алатки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди