.

.

Therm О Веб Спреј N Бонд Ватенка Basting Лепило Спреј, 7.2 ОЗ (204g) & Лајт Железо На Лепило Вредност Пакет, 17 Инчи x 5.25 Дворови

Therm О Веб Спреј N Бонд Ватенка Basting Лепило Спреј, 7.2 ОЗ (204g) & Лајт Железо На Лепило Вредност Пакет, 17 Инчи x 5.25 Дворови

DEN 558.00

Количина на стоки
Достапно

Производ 1 : Нето Тежина 7.2 оз. (204 g).Производ 1 : Привремен Задржете.Производ 1 : Repositionable.Производ 1 : Мие надвор од ткаенина.Производот 2 : Heatn Bond Лајт е список на железо-на, sewable, двострано лепило за сврзување ткаенина без дополнителна тежина или вкочанетост.Производот 2 : Користете го во местото на прикачување или basting и само бод право преку почитуваат слоевите на ткаенината.Производот 2 : Топлина активирана; Постојан; двострано лепило.Производот 2 : За користење на ткаенина.Стил : Basting Лепило + Железо-На.

Карактеристики на понудата

Слични понуди