.

.

QualyQualy Мека Пластика Риболов Мами Вештачки Мамки Прозрачна Сјај Ракчиња Намамат Копачка Црви Намамат Saltwater Слатководни Мраз Риболов Мами за Бас Перде Пастрмка Crappie

QualyQualy Мека Пластика Риболов Мами Вештачки Мамки Прозрачна Сјај Ракчиња Намамат Копачка Црви Намамат Saltwater Слатководни Мраз

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

????【LIFELIKE МЕКА НАМАМАТ】 : Ова високо детални мека пластика сјај намамат е една од најпознатите реални бараат на пазарот.Сјај shrimps со двојно реални очи дизајн направи grubs повеќе атрактивни. ????【PEFECT МАМКА РАКЧИЊА ГОЛЕМИНА 】 : должината е 1.7 во (45mm), тежината е 0.7 g(0.02 мл) која може да се користи за различни видови.како бас, crappie,перде риболов.и мали лигњи мамка, исто така, може да се користи за мраз риболов. ????【СВЕТАТ ВО ТЕМНИЦА МЕКА МАМКА】 : Сјај бои привлечат љубопитните риба додека дебели дизајн обезбедува кука е скриени и ви помага земјиште повеќе риба.Зема светлина за да го поттикнуваат тоа, тогаш мамка ќе сјај светло. ????【ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА】 : Ова риболов мека мамка за saltwater слатководни е специјално дизајниран за да се избегне распаѓање по возење на кука преку фаќање и неколку риби. ????【 РАЗНОВРСНА МРАЗ РИБОЛОВ МАМИ】 : мали лигњи мамки може да се користи за различни видови, како бас, crappie, перде риболов.Сјајот мека мами се многу разноврсна и може да се користи за време на мраз риболов, рано ноќ риболов.Тоа исто така одличен избор за убодни главата тестови и бестежин екипаж. 1. LIFELIKE МЕКА НАМАМАТ : Ова високо детални мека пластика е една од најпознатите реални бараат на пазарот.Сјај shrimps со двојно реални очи дизајн направи grubs повеќе атрактивни. 2. PEFECT ГОЛЕМИНА : На shrimps може да се користи за различни видови.како бас, crappie,перде риболов.и мали shrimps може да се користи за мраз риболов. 3. СВЕТАТ ВО ТЕМНИЦА МЕКА МАМКА : Сјај бои привлечат љубопитните риба додека дебели дизајн обезбедува кука е скриени и ви помага земјиште повеќе риба.Зема светлина за да го поттикнуваат тоа, тогаш мамка ќе сјај светло. 4. ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА : специјално Дизајниран за да се избегне распаѓање по возење на кука преку фаќање и неколку риби. 5. РАЗНОВРСНА РИБОЛОВ МАМИ : На samll shrimps може да се користи за различни видови, како бас, crappie, перде риболов.Сјајот мека мами се многу разноврсна и може да се користи за време на мраз риболов, рано ноќ риболов.Тоа исто така одличен избор за убодни главата тестови и бестежин екипаж.ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА : .Издржливи мамка, специјално дизајниран за да се избегне распаѓање по возење на кука преку фаќање и неколку риби.Пакет се вклучени : . 54 Компјутери Сјај Ракчиња Мека Ги Наведуваш.Тие се мали и најдобро се користи во кабелско.Мали суровини shrimps може да се користи за мраз риболов, брод риболов.На samll shrimps може да се користи за различни видови, како бас, crappie, перде риболов.

Карактеристики на понудата

Слични понуди