.

.

Гроздобер Тајландски Знаме На Тајланд Мажи Жени Ретро Сувенири Подарок Маичка

Гроздобер Тајландски Знаме На Тајланд Мажи Жени Ретро Сувенири Подарок Маичка

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Гроздобер Тајланд знаме облека за мажи, жени и деца.Ретро знаме на Тајланд облека подарок за мажи, жени и деца.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Цел сега, ако сме горди да бидат од Тајланд!Го прави голем дар идеја за Тајландски мажи жени и деца.Дизајниран од страна на Usurper.

Карактеристики на понудата

Слични понуди