.

.

ПРО ВЕЛОСИПЕД АЛАТКА Кабел Секачи - Тешки кабел машина за велосипед жица и кабли

ПРО ВЕЛОСИПЕД АЛАТКА Кабел Секачи - Тешки кабел машина за велосипед жица и кабли

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Не Излитен Кабли - Благодарение на цврст метал ножеви, тие не само што се остри, но издржливи.Ова осигурува тие се обезбеди чиста намали времето по време и уште поважно, не излитен кабли!.На Велосипедисти најдобар пријател - Направи велосипед одржување бриз и да ги намали вашите кабли чисти во секое време.Исто така одлична за општа употреба околу куќата, DIY и сите видови за сечење метал.Ергономија - мека ПВЦ обложени справи дава обилен зафат за голема потпора.Се справува со ергономски облик на вашата рака за најдобар зафат.Пролет натоварени! - На клешти може да се заклучи заедно со безбедноста за заклучување кога не е во употреба, или отклучен значењето на клешти ќе пролет нанадвор е подготвен за користење.Супер лесен за употреба!.Про Квалитет – Ние сме толку сигурни за квалитетот на нашите производи што ако имате било производ прашања, ние сме многу среќни да си обезбеди Враќање на парите или Замена.ПРО ВЕЛОСИПЕД АЛАТКА Кабел Секачи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди