.

.

Соѕвездието Outfitters Ultralight Гумени Кампување & Backpacking Перница - Нема Течење Вентил - Воздушна Перница за Камп Патување Пешачење Hammock & Плажа Перница

Соѕвездието Outfitters Ultralight Гумени Кампување & Backpacking Перница - Нема Течење Вентил - Воздушна Перница за Камп Патување

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

⛺️КАМПУВАЊЕ & BACKPACKING ПЕРНИЦА : Ергономски дизајниран Месечината Гумени Воздух Перница идеален за Mummy вреќи за спиење и backpacking спиење влошки. ⛺️ULTRALIGHT BACKPACKING ОПРЕМА : Нашата ultralight Гумени кампување перница е мора да има backpacking gadget на само 2.8 Оз w/custom работи вреќа. ⛺️НЕ се ЛИЗГА ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Нашата супер-водат и пункција отпорни на Термопластични Полиуретан материјал е вода & лизга отпорни. ⛺️ЛЕСНО се НАДУВА /РАЗБИВАМ НЕМА ТЕЧЕЊЕ ВЕНТИЛ : 2-начин вентил дизајн надувува со 3-5 вдишувања и веднаш deflates кога објавени Под ѕвездите со леснотија. ⛺️МУЛТИ-КОРИСТЕТЕ ДИЗАЈН : Совршена големина - 17x12x4in.надуени - 5x3in.зачувани – Гумени Патување Hammock Плажа Пешачење Перница за рамо, грбот и стомакот прагови.Направете Вашиот Отворено Авантури Comfier од кога било Досега со Констелација Outfitters Ultralight Гумени Pillow Having удобно ноќи остатокот може да го направи сите разликата во вашиот ден која е причината зошто ние го дизајнираше овој ергономски и лесни за патување перница за да ви овозможи со едноставен, ефикасен и лесен начин да уживате во почетниот квалитет, удобност, кога сте во движење.Ултра-Компактен, Ултра-лесен И Ултра-Удобен Направени со користење на Термопластични Полиуретан материјал, ова гумени кампување перница нуди само на вистинскиот баланс на мекост и мазност, додека се доволно компактен за лесно да се вклопи во вашиот џеб или ранци што го прави одличен избор за било camper, турист или патник кој сака да се спакуваат светлина.Екстра Здрав Изградба За Траен Use This compressible патување перница контури на обликот на главата за да се обезбеди дополнителна поддршка и удобноста, додека се издржливи доволно да го издржат месеци на повторна употреба.Ова отворено гумени перница е отпорен на вода, против пролизгување и го задржува воздухот заклучен внатре за подолго време, за да се спречи изедначување.Карактеристики ќе Ви се Допаднат : ✔ Совршен назад sleeper, од страна на sleeper, стомакот sleeper и сите други спијат позиција ✔ водоотпорен и отпорни на топлина материјал го прави идеален за било отворено средина ✔ Може да се користи како lumbar за да додадете повеќе утеха и поддршка кога ќе седите ✔ Доаѓа со складирање торба која ви овозможува да ги со вас каде и да одите ✔ 2-начин вентил дизајн надувува со 3-5 вдишувања и deflates во секунди за лесно инфлацијата и deflation Click на Додади во Кошничка копчето за сега на ред денес да се доживее истата удобноста на вашиот дом во голема отворено со Констелација Outfitters backpacking и кампување воздух перница!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди