.

.

Отворено Вода Решенија Лебди Gator JR со Рефлексивни Очи Ултра Реални, Алигатор Зелена/Црна

Отворено Вода Решенија Лебди Gator JR со Рефлексивни Очи Ултра Реални, Алигатор Зелена/Црна

DEN 869.76

Количина на стоки
Достапно

Ултра-реални алигатор за вода градини и езера.Ја заштитува вашата риба од езерото предатори.Може исто така да означите diffusers и други опрема за аерација.Направени од издржлив уретан пена. 22 1/2" L x 8 1/2" W x 3" Х. Ова е ултра-реални Алигатор глава што се плаши далеку езерцето предатори како herons, cormorants, egrets и други животни.На gator плови низ езера, кои езерца и вода карактеристики.Има рефлективна црвени очи кои ги додадете во реални изгледот на Gator.Може да купите повеќе gators да лебдат наоколу за да ги исплаши и предатори и пријатели.

Карактеристики на понудата

Слични понуди