.

.

Под Оклоп Момчиња Pronto Puffer Јакна

Под Оклоп Момчиња Pronto Puffer Јакна

DEN 1152.00

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина Wash.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.UA Cold Gear да се чувствуваат топли, суви и светлина.Ширум quilting изолирани со лесни топлина технологија за оптимално топлина. 3-парче худ конструкција за супериорен одговара.Обврзувачки во хауба, манжетни & полите и рака потоплите pockets.Ua Pronto puffer јакна UA бура технологија repels вода без да се жртвува breathability UA ладно опрема да се чувствуваат топли, суви и светлина целиот quilting изолирани со лесни топлина технологија за оптимално топлина 3 дел худ конструкција за супериорен одговара.

Карактеристики на понудата

Слични понуди