.

.

3Pcs Картичка Заштитник Бизнис Картичка Ракав Водоотпорен Хоризонтална лична Карта Торбичка Име Ознака Значка Картички Носителот Јасно Винил Пластични Не Lanyard w Reseal

3Pcs Картичка Заштитник Бизнис Картичка Ракав Водоотпорен Хоризонтална лична Карта Торбичка Име Ознака Значка Картички Носителот

DEN 95.76

Количина на стоки
Достапно

Картичка Големина : 4.5x3.5inches,ве Молиме проверете мерењата пред купување.Нашите Значка Заштитник нема да се наведнуваат или чупка картичка,внатрешната димензија е 4,5 x 3.5 инчен.Ве молиме да се измери големината на картичката ,го избере најдобриот големина лична карта носителот.Не се вклучуваат Картичка.Водоотпорен и Dustproof : Лесно се отвораат и затвораат со одлична resealable zip затворање.Овој водоотпорен и dustproof лична карта носителот е голема за да се задржи вашите важни хартија значки или картички, сува, чиста и безбедна.ID Носителот Пред-удирани со тупаници со Двојна употреба виси слот/дупки дизајн, средината слот за lanyard, keychain или стигнале carabiner ролна клип, двете странични дупки за кабелот/рака/string/нишка.Повеќенаменското Користење : Приказ Картичка во Авиокомпании за Брз Влез.Употреба и Користење за Здравствена Евиденција Чувар .Одлично за Наставници, Ученици, медицински Сестри, Канцеларијата на Работниците, Лекари, Владин Службеник, Полицијата, Волонтер и Повеќе.Safe & ЕКО : името значка држачот е изработен од премиум ПВЦ материјал, носат-отпорни, и отпорни на корозија.Тоа е мека, мазна и издржливи, никогаш нема да ја напушти набори или скрши, дури и ако укината постојано.Не рециклирање на пластичен отпад, нема загадување со тешки метали, не-токсични, без мирис и безбедно да се гарантира.Што прави lanyard id носителот на високо ниво на транспарентност и кристално јасна.Остане како нова по долгорочна употреба.Обновливи:Обновливи Повеќенаменски Значка Носителите-се Користи за Состаноци, Виш Центри, Reunions,Фестивали, Retreats, Семејството & Училиште Reunions, Продавница Ознаки, Fundraisers.Големина : 3 PCS.

Карактеристики на понудата

Слични понуди