.

.

Нулта Гравитација Стол Патио Стол Дневна Стол Кочии регулируема Облегалка Отворено Виткање Прилагодливи Тешки Нулта Гравитација Стол со Чаша Носителот и Перници

Нулта Гравитација Стол Патио Стол Дневна Стол Кочии регулируема Облегалка Отворено Виткање Прилагодливи Тешки Нулта Гравитација Стол

DEN 2378.40

Количина на стоки
Достапно

☀【Удобно и со Чаша носителот 】многу удобно reclined позиција на Нулта Гравитација столици и потпирачи за глава на Нулта Гравитација регулируема облегалка е лесно да се прилагоди.Секој патио стол доаѓаат со Чаша носителот на коцки да се одржи пијалоци, списанија, телефони/таблети, или други мали предмети за лесен пристап. ☀【Не се Соберат Потребните】На нулта гравитација столици доаѓаат целосно да се составуваат и задно на нулта гравитација регулируема облегалка.само треба да се отвори пакетот и се повлече во салон столици за да го користите.Потоа можете да ги користите и ќе имаат убав нап. ☀【Трајни и Високо-Квалитетни】Оваа Нулта Гравитација регулируема Облегалка е многу цврсти доволно да се одржи луѓе до 330lbs.Силна двојно bungee јаже и челична цевка рамка се трајни производи за користење долго време.Дневна столици направен од висок квалитет на УВ-отпорни texteline мрежа може да ја спречи исчезнува.На регулируема облегалка стол нудат удобно и кул искуство во топол летен ден. ☀【Лесно да се Свитка и Чуваат】Овој преклопен гравитацијата патио стол е дизајниран за лесно складирање, да се зачува простор кога не е во употреба.И може да се стави на дневна столици во багажникот на автомобилот, тоа е најдобар идеален за кампување и патувања. ☀【Прилагодливи & Lockable регулируема Облегалка Систем】На нулта гравитација стол може да се прилагоди на секој агол од 0 до 180 степени.Непречено глајд модели на ергономски нулта гравитација позиција.Дневна кочии ви помогнат за ослободување на сите притисок и нека вашето тело целосно да се релаксираат, без било каков притисок на вашиот ' рбет.Објектот Пакет Количина : 1 | Боја : Црна.

Карактеристики на понудата

Слични понуди