.

.

Kingorigin 10 Парче за Сите Бои Висока Густина Акрилик 4 инчи,Мини Боја Ролери,minipaint Ролки,Боја Ролери Опфаќа,Боја Ролери,Боја комплет,Дома Поправка Алатки,Алатки,Постави

Kingorigin 10 Парче за Сите Бои Висока Густина Акрилик 4 инчи,Мини Боја Ролери,minipaint Ролки,Боја Ролери Опфаќа,Боја Ролери,Боја

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

4inch висока густина ткаенина боја ролери залив со 3/8" nap.Користење за fiberglass работи се големи Нема lint пролевање и издржливи,идеален за дома поправка работи.За употреба со сите бои,висока густина акрилик.Лесен и едноставен за употреба.KINGORIGIN од 1878 година, ние производител и испорачана премиум класа алатки за сликање над 100 години, За ентериер и екстериер употреба Одлична замена за мали ролки за сложена сликарство особено на тесни простори.

Карактеристики на понудата

Слични понуди