.

.

Адвокатско Термички долна облека Поставува Основата Слој Топло Врвот и Дното Компресија Зима Ултра Мека Опрема Спорт Долго Џонс го Поставите за Мажи

Адвокатско Термички долна облека Поставува Основата Слој Топло Врвот и Дното Компресија Зима Ултра Мека Опрема Спорт Долго Џонс го

DEN 452.88

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 92% Полиестер, 8% Spandex.Увезени.Еластична затворање.Рака Мие Само.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТКАЕНИНА Овој мажите термички долна облека собата е направен од 92% се ултра мека полиестер и 8% spandex да се даде топла во текот на екстремно ладното време и нема да се направи облека pilling поради триење.РАСТЕГЛИВ & ФЛЕКСИБИЛНИ & ЕЛАСТИЧНА термички долна облека за мажи врвот и дното е дизајнирана со четири начин се водат за компресија за вашата слобода на активности на отворено, никогаш не се обврзани чувство.Тоа се одликува со еластична бенд кој се наоѓа станот против средината, што ги прави лесно да се слој под еден пар на тенок одговара фармерки.ВЛАГА WICKING & БРЗ СУВА & BREATHABILITY Ова долги ракави термички кошули и панталони се изработени од дише и влага wicking ткаенина која е совршен за да се задржи пот далеку и сува брзо, без разлика колку се активни и да сте.ОТВОРЕН СПОРТСКИ ПРИЛИКИ Нашата термички долна облека врвот во собата е погоден за спорт и активности на отворено како што е возење велосипед, скијање, Качување, Пешачење.Ве молиме цел една големина за повеќе удобно се вклопуваат.ИЗМИЈТЕ СОВЕТИ Рака мие и во Машина за миење препорачува.Не Железо или Кајгана Избегне Ткаенина softeners Собори Сува Ниска и не сува чиста Максимална температура е 86℉ (30℃).Карактеристики : .Одлична Флексибилност Дизајнирана со четири начин се водат за компресија за yourfreedom на активности на отворено, никогаш не се обврзани чувство.Лесни & Non-Гломазна Доаѓаат со руно поставата и само 0.5 kgweight,се задржи топло во ладно weatherand апсолутно Не-Гломазна.

Карактеристики на понудата

Слични понуди