.

.

Mydracas BBQ Rib Решетката за Пушење и Бразилецот Печено Рек од Нерѓосувачки Челик Печено и Двојна Намена Турција Решетката за Големи Биг Зелено Јајце и Kamado Џо Итн.

Mydracas BBQ Rib Решетката за Пушење и Бразилецот Печено Рек од Нерѓосувачки Челик Печено и Двојна Намена Турција Решетката

DEN 1005.60

Количина на стоки
Достапно

【2 во 1 Дизајн】Оваа BBQ V решетката е уникатен 2 во 1 Дизајн Добива На Работа, Без Потреба од Повеќе Accesssories;може да се користи 1 страна за среден турција и можете да флип над неа и да ги користат на другата страна за тоа ребра!ќе бидете во можност да се направи ребра, целото пилешко, свинско филе, премиерот rib, и многу повеќе, сите со само овој рек!. 【Готвење 6 Совршен Rib Полици На Едно Време】Spacer Барови Овозможи циркулација на воздухот Топлина за Рамномерно Готвење 6 плочи Совршен Rib Полици на едно време!оваа V-рек прави бразилецот брзо и лесно, особено кога нема доволно простор за скара;навистина корисни кога готвење големи количини на храна на едно време за големо семејство!. 【Висок Квалитет на Храна Одделение од Нерѓосувачки челик Rib Рек】Оваа пушењето rib решетката е цврста конструкција,е направен од Висок квалитет, дебели и цврсти 304 од не ' рѓосувачки челик(не 204 или други евтини нерѓосувачки челик),долготрајна издржливост.Совршен за бавно готвење. 【Лесно Да се Чисти】миење на рацете се препорачува,тоа не треба премногу жлебови или тешко да се постигне места, кои го прават полесно чистење;впива во врела вода за околу 5 минути пред да се обидете да го чистите;Одвојте малку масло за готвење на решетката пред употреба и чистење е многу полесно!. 【Одговара 18" или Поголеми Готвење Дијаметар Скари】Совршен за Голем& XLarge Големи Зелени Јајца, Премиерот, Kamado керамички скари Одлична за Вебер и други 18" или голем дијаметар скари.【12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ】.

Карактеристики на понудата

Слични понуди