.

.

SEAOWL Крап Риболов Коса Апаратури 24 Компјутери Висока Јаглероден Челик Бодликава Кука Возен Вртливата Boilies Крап Риболов Апаратури со 2 Картичка Boilie Мамка Запира и 2 Р?

SEAOWL Крап Риболов Коса Апаратури 24 Компјутери Висока Јаглероден Челик Бодликава Кука Возен Вртливата Boilies Крап Риболов Апаратури

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот содржи :Оваа Крап Коса Апаратури Комплет содржи 24pcs крап риболов коса апаратури и 2cards Boilie extender затки и 2 парчиња мамка игла алатка за полнење вежба жила спојување игла.Лесен за користење и брзо поставување и функционира одлично.Достапно пакување : 24 парчиња за # 2, 24 парчиња за # 4, 24 парчиња за # 6, 24 парчиња за # 8 или на 6 парчиња за секој од четири големини.Кука карактеристики : Висок јаглероден челик кука со тефлон, анти- ' рѓа.Косата апаратури заврши со остар крап се криви месо тело barb куки, на остри куки обично зафат безбедно во усна на риба.Ова го прави тешко, за рибите да плукаат на кука.Тежина капацитет:линија е направен од висок квалитет на маскирна плетенка линии, која е отпорна на кршење, издржлив и силен во товарот капацитет.го издржат max 30 фунти.Тема плетенка линија врзани со тркалање swivels и анти-метежот ракави, намалување на метежот на минимум.Ова им овозможува на слободно движење на мамката и ја подобрува карактеристика на кука.

Карактеристики на понудата

Слични понуди