.

.

JOHNCOO Мека Мами Пливаат Црви Риболов Мами Стап Мамки Вештачки Пластични Мамка за Бас Пастрмка Мешана Боја

JOHNCOO Мека Мами Пливаат Црви Риболов Мами Стап Мамки Вештачки Пластични Мамка за Бас Пастрмка Мешана Боја

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

1.Должина : 10см/3.9 инчен; Тежина : 6.7 g/0.24 оз; Количина : 6pcs/торба, 24pcs/pack; Боја : 4 бои се меша. 2.Високо квалитетни материјали со добри palatability, вкус како вистински црв, полесно е да се привлече внимание на целните риба. 3.Посебни длабоко ребра дизајниран не само што ќе ви овозможи да се вчита за нив со вашиот омилен мирис, ако сакате, но, исто така, им помогне на црви боб заедно во тековната да се привлечат најблиската предатор. 4.Голема количина на сол импрегнирани во телото го прави црв мами потоне брзо и различни бои на сјајот во мами ќе биде подобро да се рефлектира светлината од сите насоки да ги привлече целна риба. 5.Лесно да се прикачи, само треба неколку секунди, дури и за суровини и рака да монтирам тоа со класичен убодни-раководител или офсет кука.

Карактеристики на понудата

Слични понуди