.

.

Тешки Големи S Облик на Куки Винил Обложени S Куки Поцинкуван Челик за Скала Велосипед Закачалки за Спортска Опрема Гаража Складирање Организатор, Црна и бела (8 Пар?

Тешки Големи S Облик на Куки Винил Обложени S Куки Поцинкуван Челик за Скала Велосипед Закачалки за Спортска Опрема Гаража Складирање

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно

Голема количина : ќе добиете 8 парчиња тешки големи S куки, здрав и доволни, може да се примени за многу години без деформација, соодветна количина е доволно за да се задоволат вашите дневни потреби и замена.Широк спектар на примена : S куки закачалката е применливо за и во затворени простории и на отворено за употреба, фитинг за бесење на велосипеди, скали, спортска опрема и така натаму; Во исто време, тоа е исто така убаво надворешна ограда закачалка за базен опрема, фабрика поддржува.Добро товарот капацитет : максималното оптоварување-носивоста на тешки S куки е за 50 фунти, која е посилна од било кој друг мал и лесен S облик на куки; Секој ги има тежок зафат; опашката крајот на јадицата е околу 2.4 инчи во слој, лесно заштита вредни опрема и намалување носат.Здрав и тврдоглави : S куки закачалка за кујна е направен на квалитетот поцинкуван челик, сигурна и не е лесно да се скрши, а товарот капацитет е силна, обезбедување на своите цврсти квалитет; Можете да го користите за многу години без свиткување или deforming.Заштеда на време и енергија : треба само да се откажам S форма кука секаде каде што сакате без никакви други операции; Можете да го користите без racking вашиот мозок да инсталирате или воена вежба, се движи како ви се допаѓа, заштеда на време и напор.Голема количина : Потполно 8 парчиња тешки големи S куки, здрав и сигурен, анти-кршење и не ' рѓа, доволни количини и убав квалитет може да ви послужи за долго време, па може да се применува со доверба.Широка употреба : S куки донесе S форма, убав облик е применливо за и во затворени простории или на отворено употреба, погоден за бесење на велосипеди, гаража предмети, скали, спортска опрема и така натаму.Убаво помошници во секојдневниот живот.Спецификации : Количина : 8 парчиња Материјал : поцинкуван челик Боја : црна, сребрена Големина : како што е прикажано на сликата Пакет содржина : 8 x S куки Топло белешки : дозволете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.Бојата може да постои мала разлика поради различни прикази.

Карактеристики на понудата

Слични понуди